Zakres działalności

Jesteśmy jednym z największych importerów części zamiennych na terenie europy wschodniej. Oferujemy szybkie terminy dostaw, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną pomoc.

Nasza firma oferuje wszystkie części zamienne praktycznie do wszystkich typów wózków widłowych, tj. Nissan, Toyota, Linde, Hyster, Still, Jungheinrich, BT, HC Lift, TCM, Manitou, JCB, Caterpillar, Yale, Hyundai, Komatsu i wiele innych.

 • Oferujemy także części do zamiatarek i maszyn czyszczących
 • Części do minikoparek i ładowarek
 • Filtry Unikat

Dostępność części

Szczególną wagę przykładamy do jakości i terminowości świadczonych przez nas usług. Jesteśmy w stanie dostarczyć części w terminie do 48 godzin.

O dostępność części zapytaj naszych pracowników, którzy bardzo chętnie pomogą.

Kierownik działu handlowego:

Wojciech Podwójny
Wojciech Podwójny
tel. 95 752 92 70 wew. 208
fax. 95 752 92 64
GSM.: 695 996 280
e-mail: wojtek@mechanika-service.com

Dział handlowy:

Katarzyna Kaczmarek
Katarzyna Kaczmarek
tel. 95 752 92 70 wew. 215
fax. 95 752 92 64
GSM.: 885 010 410
e-mail: kasiak@mechanika-service.com

Dział handlowy:

Ewa Molińska
tel. 95 752 92 70 wew. 207
fax. 95 752 926 64
GSM.: 609 218 899
e-mail: ewa@mechanika-service.com

Dział handlowy:

Grzegorz Makulski
Grzegorz Makulski
tel. 95 752 92 70 wew. 209
fax. 95 752 92 64
GSM.: 727 626 330
e-mail: grzegorzm@mechanika-service.com

Dział handlowy:

Wojciech Chmielowiec
Wojciech Chmielowiec
tel. 95 752 92 70 wew. 35
fax. 95 752 92 64
GSM.: 697090699
e-mail: wojtek.chmielowiec@mechanika-service.com

Dział finansowo-administracyjny:

Anna Matuszewska
Anna Matuszewska
tel. 95 752 92 70 wew. 203
fax. 95 752 92 64
GSM.: 665 120 660
e-mail: sekretariat@mechanika-service.com

Faktury:

Katarzyna Goc
Katarzyna Goc
tel. 95 752 92 70
fax. 95 752 926 64
e-mail: faktury@mechanika-service.com

Dział finansowo-administracyjny:

Joanna Bareja
Joanna Bareja
tel. 95 752 92 70 wew. 203
fax. 95 752 92 64
e-mail: asia@mechanika-service.com

Części zamienne do wózków widłowych

Nawet najwyższej klasy wózki widłowe podlegające nieustannej eksploatacji w zakresie przenoszenia wielotonowych obciążeń, wymagają okresowego serwisu połączonego z wymianą zużytych lub uszkodzonych części. Odpowiadając na zapotrzebowanie współczesnej gospodarki, w której widlaki stanowią niezbędne wyposażenie wielu firm, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, obejmującą najwyższej jakości części do wózków widłowych czołowych oraz mniej popularnych firm. Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zamówień łączymy z naszą ekspercką wiedzą, która pozwala nam służyć fachowym doradztwem wszystkim tym, którzy poszukują sprawdzonych i niezawodnych podzespołów do swoich maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, jednocześnie zachęcając do zakupu oraz składania zapytań.

Największy wybór części do wózków Linde, Nissan, Toyota, Hyster, Komatsu i innych

W naszej ofercie czekają na Państwa fabrycznie nowe oraz zregenerowane części zamienne do wózków widłowych. Dysponujemy zarówno markowymi komponentami, dedykowanymi poszczególnym modelom pojazdów, jak i sprawdzonymi, budżetowymi zamiennikami, spełniającymi najbardziej restrykcyjne standardy, a także odpowiadającymi parametrom oryginalnych produktów. Systematycznie poszerzamy nasz liczący kilkadziesiąt tysięcy produktów katalog o nowe pozycje, dlatego zachęcamy do regularnego śledzenia asortymentu oraz do kontaktu, jeśli poszukiwanego elementu nie widać na naszej stronie internetowej.

Bez względu na to, czy posiadają Państwo wózek widłowy Nissan czy wózki widłowe Toyota części zamienne z naszej oferty zawsze będą odpowiednio dopasowane, w 100% sprawne i gotowe do natychmiastowego użycia. W stałej sprzedaży mamy wszystkie najczęściej poszukiwane podzespoły, ale także te pozycje, które trudno dostać u innych sprzedawców. Oferujemy m.in.:

 • części do układów napędowych i silników,
 • pneumatyczne oraz elastyczne opony do widlaków wszystkich topowych marek,
 • fotele, łańcuchy, koguty, pasy oraz inne części do wózków widłowych,
 • płyny eksploatacyjne, oleje, smary oraz filtry,
 • akumulatory oraz baterie do wózków,
 • elementy kabin, obrotnice, chwytaki,
 • widły, przedłużniki do pojazdów większości producentów,
 • wszystkie pozostałe akcesoria i części zamienne do wózków widłowych.

Wózki widłowe Linde, Toyota, YALE – części zamienne

Tworząc nasz katalog części do wózków widłowych Komatsu, Toyota, Linde, czy Still, kładziemy nacisk na stałą dostępność podzespołów, przy jednoczesnym zapewnieniu szerokiego wyboru. Z tego względu w ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno fabrycznie nowe zamienniki oraz oryginalne części do wózków, jak i komponenty po regeneracji. Pozwala to optymalizować koszty zakupu oraz serwisu, co nie pozostaje bez znaczenia szczególnie w przypadku dysponowania rozbudowaną flotą, składającą się z wielu pojazdów, podlegających bieżącej eksploatacji. Również w przypadku maszyn YALE, Hyster, Nissan czy Jungheinrich części zamienne opuszczające nasz magazyn poddaje się rygorystycznym testom sprawności, dających pewność ich niezawodności oraz najwyższej jakości wykonania. Na wszystkie sprzedawane w naszym sklepie internetowym części do wózków udzielmy gwarancji.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • części do wózków Toyota, Linde, Jungheinrich, YALE, BT,
 • części do wózków widłowych Still, Catepillar, Komatsu,
 • części zamienne do wózków widłowych Hyster, Nissan,
 • komponenty i podzespoły do widlaków innych producentów.

Aby maksymalnie ułatwić Państwu dokonywanie zakupów w naszym sklepie internetowym, podzieliliśmy ofertę na czytelne, jak też łatwe do identyfikacji kategorie produktów. Dzięki temu zlokalizowanie potrzebnego elementu w naszym obszernym katalogu będzie łatwiejsze oraz znacznie mniej czasochłonne. Duża liczba producentów wózków widłowych powoduje zapotrzebowanie na komponenty różnego typu i o zróżnicowanych parametrach. Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znaleźli Państwo części do wózków widłowych Still, Toyota czy Komatsu, a także do mniej popularnych maszyn. Również w przypadku pojazdów takich jak np. wózek widłowy Hyster części z naszego sklepu dostarczamy klientom w pełnej gamie dostępnych na rynku podzespołów