OFERUJEMY PEŁNĄ OBSŁUGĘ WÓZKÓW WIDŁOWYCH
Zakres usług świadczonych przez naszą firmę zawiera również serwis i naprawę wózków widłowych wszystkich marek. Jesteśmy jednocześnie autoryzowanym serwisem wózków widłowych Nissan dzięki czemu prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków marki NISSAN.

Serwis i naprawy prowadzimy również u klienta w firmie. Posiadamy również własną lawetę do transportu wózków.

Swoją ofertę rozszerzyliśmy o naprawę i serwis ładowarek i minikoparek.

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

  • przeglądy i konserwacje okresowe

  • naprawy główne

  • montaż instalacji LPG

  • obsługę instalacji przeciwwybuchowych Pyroban: System 5000E™, System 4000E™, System Ex-Tec

  • przygotowanie dokumentacji i nadzór odbiorów UDT

  • sprzedaż części zamiennych do wózków Nissan

Kierownik serwisu:

Adam Chmielowiec

Adam Chmielowiec    
tel. 95 752 92 63
fax: 95 752 16 98
GSM: 601 556 587
e-mail: serwis@mechanika-service.com

Dział serwisu:

Katarzyna Stefanowicz

Katarzyna Stefanowicz    
tel. 95 752 92 63
fax: 95 752 16 98
GSM: 607 214 897
e-mail: katarzyna@mechanika-service.com

Dział serwisu:

Katarzyna Stefanowicz

Katarzyna Makszanowska
tel. 95 752 92 70 wew. 205
fax. 95 752 926 64
e-mail: kasiam@mechanika-service.com

Dział serwisu:

Marcin Bareja

Marcin Bareja    
tel. 95 752 92 63
fax: 95 752 16 98
GSM: 727 626 260
e-mail: marcin@mechanika-service.com

Serwis wózków widłowych

Mechanika-Service to profesjonalna firma z Dębna, posiadająca długoletnie doświadczenie w kompleksowych usługach związanych z wózkami widłowymi. Naszą specjalnością jest sprzedaż nowych części zamiennych oraz podzespołów do popularnie zwanych widlaków. Należymy do czołowych importerów części zamiennych do sztaplarek w Polsce. Konkurencyjne ceny i szybka dostawa zapewniają nam miejsce wśród liderów w tej branży. Jednym z głównych filarów naszej działalności jest naprawa wózków widłowych. Zapewniamy kompleksowy serwis wózków elektrycznych i spalinowych ( z napędem diesela lub LPG ). Obejmujący naprawy silnika ( popularnych producentów Toyota, Nissan, GM, Volkswagen, Volvo Penta ) skrzyni biegów, mostów, układów hydraulicznych, regeneracje masztu i innych podzespołów. Każdy wózek widłowy elektryczny czy spalinowy – niezależnie od marki oraz stopnia zużycia komponentów – może zostać u nas naprawiony. Wśród dostarczanych przez nas usług znajduje się serwis gwarancyjny i pogwarancyjny widłaków. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w tym zakresie.

Nasza wykwalifikowana załoga serwisantów posiada niezbędną wiedzę na temat wszystkich typów i marek wózków widłowych. Dzięki naszym licznym samochodom serwisowym oferujemy wykonanie usługi naprawy maszyny u klienta, na terenie zakładu. Posiadamy także odpowiedni sprzęt do przetransportowania wózka do naszej siedziby, w przypadku problemów z wykonaniem zlecenia na miejscu, wynikającymi z braku potrzebnego miejsca lub bardziej zaawansowaną awarią.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem wózków widłowych marki Unicarriers ( dawn. Nissan Forklift ) Natomiast, na przestrzeni wielu lat wyspecjalizowaliśmy się również w świadczeniu napraw wózków widłowych marek Kalmar, Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, BT, Yale, Hyster, Mitsubishi, Doosan, Clark, Heli oraz innych popularnych ale także mniej znanych sztaplarek.

Najważniejszy aspekt stanowi dla nas zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawy wykonywać fachowo, starannie i solidnie, zapewniając jak najdłuższą funkcjonalność sprzętu. Staramy się, by nasza praca przebiegała jak najszybciej, wiedząc, jak trudne bywają dla Państwa przestoje w produkcji lub innych wykonywanych czynnościach. W przypadku poważniejszych awarii, na których naprawę potrzeba więcej czasu, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty wynajmu wózków widłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań na temat zakresu naszej działalności, prosimy o kontakt za pośrednictwem specjalnego formularza, telefonu lub maila.