Nowy i używany osprzęt do wózków widłowych w ofercie firmy Mechanika-Service

Dostępny w naszym asortymencie wysokiej jakości nowy jak i używany osprzęt do wózków widłowych oraz ładowarek, umożliwia istotne zwiększenie podstawowych możliwości tych pojazdów. W zależności od zapotrzebowania klientów, możemy zaproponować profesjonalne paletyzery, markowe przesuwy boczne, standardowe jak i specjalistyczne widły (w tym widły teleskopowe), przedłużki wideł, chwytaki do bel, obrotnice i wiele innych

Jako jeden z największych we wschodniej Europie importerów części zamiennych, oferujemy także części i pomoc serwisową do niemal wszystkich rodzajów osprzętów do wózków widłowych, obecnych na polskim rynku. Mogą to być modele m.in. Cascade, Bolzoni, Kaup, CAM, Durwen, Meyer, Vetter, ATiBi wielu innych producentów.

Jednocześnie w naszej firmie stawiamy nie tylko na kompleksowość i obszerność dostępnej oferty, ale również na jakość. Wszystkie nasze widły do wózków widłowych jak i pozostałe osprzęty, odznaczają się wysoką trwałością i odpornością. To sprawia, że nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji utrzymują swoją pierwotną niezawodność, jak również funkcjonalność. Posiadają one wszystkie niezbędne deklaracje zgodności z obowiązującymi normami ISO i są dopuszczone do użytku przez UDT.

Istotnym atutem firmy Mechanika-Service jest także szybka realizacja zamówień. Zamykająca się one zwykle w przedziale 24-48 godzin od momentu przyjęcia przez nas zlecenia. Bardziej popularny osprzęt do wózków widłowych, dostarczamy w podanym zakresie czasowym, zarówno jeśli chodzi o widły, przedłużki czy przesuwy. Dostępność produktów o specjalistycznym przeznaczeniu dedykowanych konkretnym zadaniom, w tym np. chwytaki do bel, paletyzery, trawersy czy obrotnice, sprawdzana jest na bieżąco.

Regeneracja osprzętów do wózków widłowych

Nasz dział serwisowy zajmuje się profesjonalną regeneracją wszystkich ogólnodostępnych osprzętów do wózków widłowych w pełnym zakresie. Zaczynając od prostych wymian uszkodzonych podzespołów na nowe (ślizgi, rolki, uszczelniacze) przez regeneracje lub odtwarzanie części stałych lub bardzo drogich (ramy karetek, profile, konstrukcje nośne).

Inwestycja w profesjonalny osprzęt do wózków widłowych – korzyści

Park maszynowy stanowi podstawowy czynnik, w którym skrywa się potencjał rozwojowy firmy. Aby umożliwić swojemu przedsiębiorstwu efektywny i dynamiczny wzrost, należy przywiązywać dużą uwagę do zaplecza technicznego, nieustannie dbając o jego nowoczesność, kompleksowość oraz niezawodność. Opisane dążenia można realizować na wiele sposobów. Jednym z najbardziej opłacalnych w przypadku firm wykorzystujących w ramach swojej działalności wózki widłowe jest inwestycja w dobrej jakości maszyny i ich wyposażenie. Do tego wyposażenia należą właśnie opisane wcześniej widły, przesuwy, obrotnice, paletyzery czy chwytaki. Dzięki akcesoriom tego rodzaju transport, wyładunek czy też załadunek towarów o różnej specyfice i gabarytach odbywać się będzie szybciej, łatwiej oraz o wiele efektywniej.

Proponowane przez firmę Mechanika-Service oprzyrządowanie do wózków widłowych pozwala usprawnić czynności, których zakres nierzadko znacząco wykracza poza sam transport czy magazynowanie. Stanowi również doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy przedsiębiorca nie chce lub nie może narażać się na wysokie koszty związane z zakupem nowych maszyn dedykowanych konkretnemu zadaniu.

W przypadku zainteresowania współpracą lub chęci zapoznania się ze szczegółową zawartością oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.