Wózki nowe

W naszej stałej ofercie sprzedaży posiadamy szeroką gamę nowych wózków widłowych spalinowych, jak również elektrycznych firmy NISSAN.

Wózki używane

W naszej ofercie posiadamy także na sprzedaż szeroki wybór używanych wózków widłowych różnych marek.

Wynajem

Nasza firma oferuje także wynajem wózków widłowych o róznych udźwigach zarówno długo, jak i krótkoterminowy.

Dzięki maszynom przeładunkowym można ułatwić wykonywanie niemal każdego obowiązku w pracy. Wózki widłowe pomagają w przewożeniu na większe odległości towarów o znacznej wadze. Są nieocenionym wsparciem we wszelkich magazynach, centrach dystrybucji, supermarketach czy hurtowniach. Warto w związku z tym postawić na pojazdy od zaufanych producentów.

Nowe wózki widłowe i magazynowe UniCarriers (dawn. Nissan Forklift)

W naszej firmie przywiązujemy dużą uwagę do jakości oferowanych produktów oraz usług. Dlatego zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem szanowanej w branży marki wózków widłowych Nissan Forklift ( dziś członka grupy UniCarriers ) Jest ona znana z niezawodności dostarczanych rozwiązań, wykorzystywania wysokogatunkowych materiałów oraz nowoczesnego, bogatego wyposażenia. Wózki widłowe UniCarriers ( dawn. Nissan Forklfit ) posiadają znaczną przewagę technologiczną nad konkurencją.

Nasza oferta nowych wózków widłowych łączy kompetencje i możliwości trzech marek. W związku z tym możemy oferować rozwiązania spełniające wygórowane oczekiwania w zakresie rozważań technologicznych, jakości, ergonomii i wzornictwa, a także najbardziej restrykcyjne normy produkcyjne. Najważniejsze jednak jest to, że maszyny te poprawiają warunki Twojej pracy. Portfolio naszych produktów obejmuje wózki magazynowe i czołowe oraz rozwiązania specjalne do konkretnych zastosowań. Dążymy do zaspokojenia wszelakich potrzeb związanych z przeładunkiem materiału we wnętrzach budynków i na zewnątrz, oferując nowe wózki widłowe o napędzie elektrycznym lub spalinowym o nośności od 350 do 10 000 kg. wg podziału poniżej

WÓZKI PALETOWE TRANSPORTOWE
WÓZKI PALETOWE PODNOŚNIKOWE
WÓZKI KOMPLETACYJNE
WÓZKI REACHTRUCK
WÓZKI DO WĄSKICH KORYTARZY ROBOCZYCH
WÓZKI WIDŁOWE CZOŁOWE ELEKTRYCZNE
WÓZKI WIDŁOWE CZOŁOWE DIESEL / LPG

Używane wózki widłowe

Oprócz oferty na fabrycznie nowe urządzenia UniCarriers z powodzeniem prowadzimy również sprzedaż używanych wózków widłowych.. Polecamy je szczególnie firmom potrzebującym uzupełnić aktualną flotę lub poszukującym oszczędności. Używany wózek wciąż nadaje się do długotrwałego wykorzystania w standardowych warunkach. Przed oddaniem do sprzedaży, używany wózek widłowy spalinowy czy elektryczny zostaje doprowadzony do stanu nie wymagającego żadnego wkładu finansowego ze strony klienta oraz objęty określony okresem gwarancji. W ofercie sprzedaży posiadamy używane wózki widłowe 1,5t do 3,5t popularnych producentów takich jak Toyota, Nissan, Doosan, Mitsubishi, Linde, Jungheinrich, Still i innych marek wózków widłowych.

Wózki widłowe elektryczne czy spalinowe?

W wózkach do przeładunku towarów stosuje się cztery rodzaje napędu w dwóch kategoriach. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, które wyszczególnimy poniżej.

Wózek widłowy spalinowy nadaje się przede wszystkim do zastosowań zewnętrznych. Jest to związane z emisją spalin oraz CO2. Do tej kategorii zalicza się wózki widłowe LPG, wysokoprężne oraz benzynowe.

Które z nich osiągają najlepszą wydajność? Obecnie najchętniej kupowanym jest wózek widłowy LPG. Zamiast tankowania, wymaga jedynie wymiany butli z gazem. Ponadto nadaje się do wykorzystania wewnątrz budynków, ale pod jednym warunkiem: musi zostać zapewniona bardzo dobra wentylacja. To właśnie sprawia, że wózki widłowe LPG stanowią rozwiązanie uważane za najbardziej przydatne.

Wózek wysokoprężny to inaczej wózek widłowy Diesel. Ma stosunkowo wyższą cenę od innych modeli, ale opłaca się pod kątem kosztów eksploatacji. Wysokoprężny silnik pozwala na pracę w nawet najtrudniejszych warunkach. Jeśli zaś chodzi o tradycyjne wózki widłowe spalinowe – czyli na benzynę – to prawie nikt już z nich nie korzysta. Są zbyt drogie w utrzymaniu oraz bardzo nieekologiczne.

Druga kategoria sprzętu widłowego to wózek elektryczny. Wyróżnia się bardzo cichą pracą, brakiem wytwarzanych spalin oraz niskim kosztem użytkowania. Wystarczy naładować baterię (wózki widłowe elektryczne muszą się ładować od 4 do 8 godzin), aby korzystać ze sprzętu przez ok. 10 godzin bez przerwy. Wózek z napędem elektrycznym znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza wewnątrz pomieszczeń. Warto jednak pamiętać, że zazwyczaj posiada mniejszy udźwig w porównaniu do spalinowych.

Cena wózków widłowych elektrycznych i spalinowych

Kreujemy przyjazną dla naszych klientów politykę cenową. Za fabrycznie nowy, markowy sprzęt nie żądamy wygórowanych pieniędzy, choć koszt zakupu jest raczej stały. Z kolei używany wózek LPG, elektryczny czy benzynowy wyceniamy na podstawie kilku czynników. Zalicza się do nich m.in. stopień zużycia poszczególnych elementów, przewidywana żywotność, marka czy rok produkcji.

Zainteresowanych profesjonalnymi wózkami widłowymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele służą pomocą w wyborze modelu dostosowanego do potrzeb Państwa firmy. Serdecznie zachęcamy też do zadawania nam pytań dotyczących wózków widłowych spalinowych oraz elektrycznych. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

Wynajem wózków widłowych

Sprzedając nowe i używane wózki widłowe, równolegle kładziemy również mocny nacisk na wynajem wózków widłowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy wynajem długoterminowy wózków widłowych i krótkoterminowy. Pozwala to na znaczą eliminację obciążeń finansowych związanych z zakupem własnej floty wózków widłowych. Jak i również zwalnia klientów z utrzymywania wykwalifikowanej kadry pracowników działu utrzymania ruchu. Udostępniamy używany sprzęt różnych marek. Wózki widłowe Unicarriers cechują się solidną konstrukcją oraz akceptowalnym poziomem hałasu. Z kolei wózki widłowe Toyota należą do jednych z najpopularniejszych urządzeń ze względu na dużą żywotność oraz zastosowane technologie. Można u nas znaleźć wózek 2,5t, a także wózek 3,5t. W ofercie wynajmu posiadamy głównie używane wózki widłowe spalinowe Nissan, Toyota oraz nowe wózki widłowe Unicarriers ( dawn. Nissan Forklift ) Jesteśmy firmą, którą cechuje elastyczne podejście do klienta, przygotujemy kompleksową ofertę wynajmu z pełną obsługą serwisową. Zaufali nam zarówno mniejsze firmy jak i wielkoprodukcyjni giganci na rynku.