O firmie

Firma MECHANIKA-SERVICE z siedzibą w Dębnie to firma działająca na polskim rynku od 1994 roku. Główny profil naszej działalności to sprzedaż nowych części i podzespołów do wszystkich marek i typów wózków widłowych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem NISSAN FORKLIFT. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne w zakresie remontów kapitalnych wózków, silników, skrzyń biegów, mostów, oraz regeneracji podzespołów. Jesteśmy jednym z największych importerów części zamiennych na terenie europy wschodniej. Oferujemy szybkie terminy dostaw, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną pomoc.

Profil działalności

  • SPRZEDAŻ I WYNAJEM WÓZKÓW WIDŁOWYCH – Oferujemy nowe wózki widłowe spalinowe i elektryczne marki Nissan, a także dużą gamę wózków używanych różnych marek.

  • SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNCYCH – Oferujemy części zamienne do wózków widłowych, minikoparek i ładowarek, maszyn czyszczących oraz podnośników

  • SERWIS I NAPRAWA WÓZKÓW – Serwis i naprawa wózków widłowych wsyztkich marek, serwis minikoparek i ładowarek

Historia

0
Powstanie firmy Mechanika-Service Wózki Widłowe Spółka Jawna. Skromone początki związane są z miejscowością Dębno.
0
Dynamiczny rozwój firmy spowodował przeniesienie firmy do Kostrzyna nad Odrą.
0
Na corocznym spotkaniu dilerów wózków widłowych marki NISSAN, zorganizowanym przez MARUBENI MACHINERY DISTRIBUTION POLAND SP.Z.O.O w dniu 27.02.2012 w Warce, firma Mechanika-Service Wózki Widłowe, otrzymała dwa wyróżnienia: 1. Za najlepszą sprzedaż oryginalnych części zamiennych NISSAN wśród Punktów Serwisowych w roku 2011 2. Za zajęcie III miejsca w sprzedaży wózków widłowych NISSAN w roku 2011. Wyróżnienia wręczał Prezes MARUBENI MACHINERY DISTRIBUTION POLAND SP.Z.O.O, Pan Naonori Ishii
0
Dynamiczny rozwój firmy spowodował przeniesienie siedziby do Dębna.

Nasz zespół

Prezes

Tomasz Goc

TOMASZ GOC

Z-ca Prezesa i kierownik serwisu

Adam Chmielowiec

ADAM CHMIELOWIEC

Dyrektor

Dariusz Gaczyński

DARIUSZ GACZYŃSKI

Kierownik działu handlowego

Wojciech Podwójny

WOJCIECH PODWÓJNY